Zapraszamy do rywalizacji o Puchar Rowerowej Stolicy Polski!

W sobotę, 1 czerwca rusza szósta rywalizacja mieszkańców miast w Rowerowej Stolicy Polski. Do sportowej rywalizacji ponownie włączyła się Focus Mall, tworząc specjalne grupy dla klientów i pracowników. To już trzeci rok zmagań zielonogórzan w wyścigu o Puchar Rowerowej Stolicy Polski. W czerwcu 2023 roku Miasto Zielona Góra zajęło ósmą pozycję w rankingu, w tym roku celem zmagań jest zdobycie tytułu lidera wydarzenia.

 

Focus Mall zachęca - włącz się z nami do gry

By dołączyć do rywalizacji miast należy pobrać bezpłatną aplikację „Aktywne Miasta”, która rejestruje trasy i ich długości. Uczestnik sam decyduje, dla którego z miast i grupy utworzonej w danym mieście „kręci kilometry”. By kręcić kilometry wraz z Focus Mall należy:

  • pobrać bezpłatną aplikację mobilną "Aktywne Miasta" (bezpłatnie dostępna w Google Play i App Store);

  • dołączyć do rywalizacji „Rowerowa Stolica Polski 2024 dla miast”;

  • z rozwijanej listy wybrać: Zielona Góra -> firmy -> Focus Mall -> Klienci (lub Pracownicy);

  • w przypadku wyboru grupy „pracownicy” dodatkowo należy zgłosić chęć uczestnictwa w Punkcie Informacyjnym (podając numer identyfikacyjny z przepustki pracowniczej).

Na najaktywniejszych zawodników czekają nagrody

Dla osób, które wykręcą jak największą liczbę kilometrów w grupach Focus Mall przygotowaliśmy nagrody w postaci kart podarunkowych "Focus Mall". Są to karty podarunkowe:

  • I miejsce: karta podarunkowa „Focus Mall” o wartości 400 zł;

  • II miejsce: karta podarunkowa „Focus Mall” o wartości 300 zł;

  • III miejsce: karta podarunkowa „Focus Mall” o wartości 200 zł.

Dodatkowo, dla wszystkich uczestników, którzy dołączyli do którejkolwiek z podgrup Focus Mall przygotowaliśmy Nagrodę dodatkową w postaci 250 punktów w aplikacji SPOT.

Regulamin konkursu tutaj

Lider może być tylko jeden

 

Puchar Rowerowej Stolicy Polski wygrywa miasto, które uzyska najlepszy wynik według klasyfikacji ogólnej. Aplikacja Aktywne miasta jest bezpłatna i można ją pobrać ze sklepu Google Play lub App Store. Warto wspomnieć, że Focus Mall jest również sponsorem jednej z głównych nagród w głównej rywalizacji Urzędu Miasta Zielona Góra.

 

O czym warto pamiętać:

  • rywalizacja o puchar „Rowerowej Stolicy Polski 2024 odbędzie się w dniach 1-30 czerwca 2024 r.

  • suma kilometrów przejechanych w czerwcowej rywalizacji będzie dzielona przez liczbę mieszkańców Miasta.

  • aby poprawnie aplikacja naliczyła kilometry dla Miasta Zielona Góra, należy najpierw jednorazowo dołączyć do rywalizacji, a następnie zacząć jeździć na rowerze, uruchamiając przy tym aplikację „Aktywne Miasta”.

 

Data wydarzenia

30 Kwi 2024 22:00 - 14 Lip 2024 22:00

Nagroda i zasady

Regulamin konkuru

Pobierz aplikację SPOT

apple-download-icongoogle-download-icon

Najnowsze wydarzenia