Dodatkowe rabaty z goodie

Sklepy galerii Focus Mall przygotowały specjalne promocje dla posiadaczy karty centrum handlowego. Tylko z kartą możesz skorzystać z wyjątkowych zniżek i cieszyć się tańszymi zakupami! Załóż kartę jeszcze dziś, korzystaj z dedykowanych promocji i kuponów rabatowych.

Kartę Focus Mall założysz szybko i wygodnie w bezpłatnej aplikacji goodie. Wystarczy zainstalować aplikację na telefonie i dodać kartę w zakładce „Karty”. Możesz przenieść do aplikacji wszystkie swoje karty lojalnościowe, dzięki czemu nie przegapisz żadnej promocji!

Aplikacja goodie i strona internetowa www.goodie.pl to bezcenne źródło informacji o najlepszych okazjach zakupowych i promocjach. Użytkownicy goodie mogą korzystać z dedykowanych kuponów rabatowych, zniżek i ofert specjalnych najpopularniejszych marek i sklepów z całej Polski. Otrzymują na bieżąco informacje o najlepszych okazjach, wyprzedażach i wydarzeniach w ulubionych centrach handlowych. Na tym nie koniec możliwości goodie! W aplikacji i na stronie masz szybki dostęp do wszystkich gazetek największych sieci handlowych i z łatwością znajdziesz najlepsze ceny. Z kolei na blogu goodie znajdziesz mnóstwo inspiracji zakupowych i porad ekspertów.

Odkryj możliwości goodie na zakupach w sieci. Jeśli lubisz robić zakupy online, to zacznij na nich dodatkowo zarabiać! W goodie możesz korzystać z programu cashback i odbierać zwrot części wydatków za zakupy online. W programie dostępnych jest kilkaset sklepów z różnych kategorii!

Zabierz goodie na zakupy, a odkryjesz, jak wiele możesz zyskać!