Losuj magnesy i zdobywaj nagrody!

Co myślą zwierzaki? Odpowiedź na to pytanie chciałby znać niemal każdy! Świetną okazję ku temu będą mieli klienci Focus Mall, w którym 4 listopada, wystartowała loteria pod hasłem, „Wielka promocja zakupów – sprawdź, co myślą zwierzaki i upoluj Jokera”. Dodatkowo do zdobycia jest aż 30 wartościowych nagród! 

Z pewnością każdy miłośnik zwierząt zastanawiał się, chociaż raz, co powiedziałby pupil, gdyby mógł mówić. Być może odpowiedź na to nurtujące właścicieli zwierząt pytanie znajdą Ci, którzy wezmą udział w wyjątkowej loterii w Focus Mall. W dniach od 4 do 30 listopada 2019 roku, w kolejnej edycji zabawy, klienci galerii będą mieli okazję zebrać kolekcję 10. unikatowych magnesów z wizerunkami nowych zwierzaków. Wśród nich będą do zdobycia również magnesy – Jokery, które upoważnią uczestników do odbioru atrakcyjnych nagród takich jak, np.: telewizory, laptopy, drony, kamery GoPro, hulajnogi i deskorolki elektryczne, a także wielu innych niespodzianek.

Kupuj w Focus Mall i daj sobie szansę na nagrodę! 

Do wzięcia udziału w loterii odwiedzających Focus Mall uprawniają zakupy za min. 20 zł. Kwota ta powinna znajdować się na jednym paragonie. Następnie wystarczy wylosować los w kasach sklepów i punktów biorących udział w zabawie lub Punkcie Obsługi Promocji. Warto od razu sprawdzić, czy los jest Jokerem, który upoważnia do zdobycia wartościowego upominku. Taki zwycięski kupon z wizerunkiem psa, napisem „Joker zgarnia fanty” i numerem podporządkowanym do konkretnego prezentu, należy zarejestrować w punkcie Obsługi Promocji, w pobliżu restauracji Mc Donald’s. Uczestnik może również sprawdzić numer wylosowanego Jokera na plakatach na terenie galerii. Wówczas od razu dowie się, jaką nagrodę wygrał. Finał loterii i rozdanie wartościowych upominków odbędzie się,  w sobotę, 7 grudnia 2019 roku, w godzinach 14.00. – 18.00. Regulamin promocji dostępny jest w Administracji centrum oraz Punkcie Obsługi Promocji. Punkt Obsługi Promocji czynny jest codziennie w godz. 10.00-18. 00, z wyłączeniem dnia 11 listopada oraz 10 i 17 listopada, czyli niedziel wolnych od handlu.