Moc atrakcji dla dzieci

Czas na prawdziwą, szaloną zabawę z okazji Dnia Dziecka! Emocjonujące zawody dronów, kolorowa wata cukrowa to tylko niektóre z atrakcji, jakie przygotowaliśmy dla najmłodszych! Emocjonująca zabawa już 1 czerwca 2019 roku, w godz. 13.00-19.00!

W sobotę, 1 czerwca, wszyscy mali bywalcy centrum handlowego Focus Mall, mogą liczyć na moc niezapomnianej zabawy i mnóstwo uśmiechów z okazji Dnia Dziecka. W programie przewidzieliśmy, m.in. popularne wśród najmłodszych malowanie buziek czy mini studio tatuażu. To jednak nie wszystko!

Wyścig po drona lub bilety do kina!
Żądni emocji śmiałkowie, będą mieli niecodzienną okazję wzięcia udziału w wyścigu dronów! Na najlepszego pilota czeka nagroda główna – dron! Do zdobycia są również podwójne bilety do Cinema City, które będą rozdawane najlepszym zawodnikom w każdej godzinie. Regulamin będzie dostępny na stanowisku konkursowym.

Na mniejszych bywalców galerii czekają balonowe zwierzaki, które z pewnością sprawią radość, zarówno najmłodszym, jak i nieco starszym dzieciom. Z balonów do skręcania uczestnicy wyczarują zwierzątka, ale nie tylko – sztukę skręcania balonów ogranicza jedynie wyobraźnia. Ponadto, do dyspozycji będzie stoisko kolorowych warkoczyków. Wszystkie dzieci zasmakują pysznej waty cukrowej. Zaplanowane na ten dzień aktywności będą dostępne na poziomie 1 centrum handlowego Focus Mall. Część atrakcji będzie rozmieszczona przy sklepie Smyk, druga część po drugiej stronie food courtu przy restauracji Mc Donald’s i nieopodal wejścia na wyższą kondygnację parkingu.

Partnerem merytorycznym wydarzenia oraz fundatorem nagrody głównej w konkursie jest „Nowa Perspektywa” Mateusz Mierzwiak.