Nagradzamy za zakupy w aplikacji SEZAM

Galeria Focus Mall Zielona Góra otworzyła dla wszystkich swoich klientów SEZAM pełny wyjątkowych i atrakcyjnych nagród! Bezpłatna aplikacja na telefon umożliwia zbieranie punktów za zakupy dokonane we wszystkich sklepach i lokalach usługowych na terenie centrum, a następnie ich wymianę na atrakcyjne prezenty. Warto otworzyć się na SEZAM, po to, by zdobywać ukryte w nim nagrody!

SEZAM to bezpłatna aplikacja, która nagradza tych klientów Focus Mall, którzy robią regularne zakupy czy korzystają z różnego rodzaju usług i rozrywek na terenie centrum handlowego.Mechanizm z pewnością przypadnie do gustu tym, którzy cenią sobie wygodę i oszczędność czasu. Dzięki aplikacji można zaplanować wizytę w galerii tak, by załatwić jak najwięcej spraw w jednym miejscu, co procentuje dodatkowym bonusem  w postaci nagród. W puli prezentów znajdą się, m.in. zaproszenia na kawę, lody, zestawy obiadowe, kosmetyki, perfumy, małe AGD. A także większe nagrody jak zegarki, deskorolka elektyczna czy kamera go pro. Każdy, niezależnie od wieku, płci czy upodobań – znajdzie coś dla siebie. Katalog nagród jest sukcesywnie aktualizowany! Kolekcjonowanie punktów odbywa się w aplikacji mobilnej SEZAM, dostępnej do bezpłatnego pobrania w Google Play lub AppStore.

Jak to działa? 

Zbieranie punktów w programie lojalnościowym SEZAM jest banalnie proste Pobraną na telefon aplikację należy zainstalować, wybrać z rozwijanej listy nazwę galerii handlowej – Focus Mall Zielona Góra, przejść proces rejestracji i już możemy zacząć kompletować punkty. Aplikacja SEZAM przeliczy każdą wydaną przez użytkownika złotówkę na punkty, pod warunkiem, że minimalna kwota transakcji wyniesie 30 zł, a po zakończonych zakupach (uwaga! Na zeskanowanie są tylko 24 godziny) w aplikacji zostanie zarejestrowany paragon. To również nic trudnego: paragon skanowany jest za pomocą skanera zintegrowanego z aplikacją, który działa jak aparat fotograficzny. Nowe punkty naliczane są od razu, dzięki czemu można od razu zamienić je na nagrody! Dostępny w aplikacji katalog prezentuje pulę nagród, a aplikacja podpowiada, ile punktów należy zebrać, by odebrać wymarzoną nagrodę. Dzięki takiemu rozwiązaniu bywalcy Focus Mall mogą wcześniej zdecydować, która nagroda będzie dla nich najbardziej satysfakcjonująca – czy zdecydują się na drobne przyjemności, jak np. kawa, czy też przeznaczą punkty na większy podarunek. Warto nadmienić, że w katalogu nagród znajdą się produkty i usługi dostępne u najemców centrum.