Noc Zakupów

Już w najbliższy piątek, 14 czerwca, odbędzie się kolejna noc zakupów w Focus Mall. Rabaty i zniżki będą obowiązywały niemal w każdym sklepie. Zapraszamy na coroczne łowienie okazji, a także do udziału w grze sprawnościowej z nagrodami. Impreza potrwa od 17.00 do 22.00, co oznacza, że galeria będzie czynna o godzinę dłużej. Takiej okazji nie można przegapić!

Jak co roku, zapraszamy odwiedzających do skompletowania odzieży, obuwia i dodatków z najnowszych kolekcji w wyjątkowo atrakcyjnych cenach. Wieczorem 14 czerwca, tutejsze salony i butiki zaoferują różne rabaty na szeroki asortyment. Na miłośników zakupów w galerii czekać będzie też konkurs, w którym nagrodami głównymi będą bilety do kina Cinema City oraz dmuchany flaming, który jest nieodłącznym znakiem rozpoznawczym tego lata.

Zafunduj sobie prezent w Focus Mall

W ramach Nocy Zakupów zostanie przeprowadzony konkurs, w którym na zwycięzców czekać będą m.in. modne dmuchane flamingi oraz wejściówki do Cinema City. By grać o nagrody, wystarczy zrobić zakupy za minimum 70 zł w dowolnym sklepie lub punkcie usługowym galerii Focus Mall Zielona Góra. Aby osiągnąć wymaganą kwotę minimalną można zsumować maksymalnie 2 paragony. Z dowodami zakupów należy zgłosić się do Punktu Obsługi Konkursu oraz wykazać się refleksem i sprytem. Mechanizm zabawy jest bardzo prosty – wystarczy wziąć udział w grze sprawnościowej, w której każdy wygrywa! Do zdobycia, co godzinę 14 dmuchawców w postaci różowego flaminga oraz aż 20 biletów na seans 2D do Cinema City. Stanowisko konkursowe będzie zlokalizowane na poziomie 1 obiektu, w pobliżu restauracji KFC. Regulamin zabawy będzie dostępny w Punkcie Obsługi Konkursu podczas imprezy.