Otwarcie nowej części Focus Mall!

Jesień w Focus Mall zaowocuje nowymi otwarciami!

Już w najbliższych dniach na klientów Focus Mall czeka wiele niespodzianek. W galerii pojawią się zarówno marki, które zniknęły z niej na okres rozbudowy, jak i takie, które do tej pory nie były w niej obecne. Ponadto część funkcjonujących już najemców zdecydowała się na przeniesienie do lokali w nowej części galerii, dlatego mieszkańcy Zielonej Góry i okolic jesienią mogą spodziewać się szerszej oferty ulubionych marek! Jakie nowości szykują się w Focus Mall?

Powrót do szkoły z Focus Mall

Ostatni weekend wakacji, 28-29 sierpnia, to pierwsze dni funkcjonowania nowej części Focus Mall oraz otwarcia nowych lokali na obu jej poziomach. W galerii otworzy się długo oczekiwana przez mieszkańców Sephora. W salonie marki dostępne będą perfumy, kosmetyki kolorowe oraz pielęgnacyjne i akcesoria topowych światowych marek. Ponadto klienci będą mieli możliwość skorzystać z eksperckich konsultacji oraz będą mogli wykonać profesjonalny makijaż, dostosowany do typu cery, urody oraz okazji. Po kilkunastomiesięcznej nieobecności do galerii powróci House. Do nowych, bardziej przestronnych salonów przeprowadzą się marki Mohito, oraz eobuwie.pl. Lokal tej ostatniej marki zaaranżowany będzie w nowym koncepcie eobuwie.pl & Modivo, kompleksowo łączącym asortyment obuwniczy i odzieżowy. Nowy lokal zajmie także salon obuwniczy CCC.

A to dopiero początek!

W kolejnych miesiącach klienci Focus Mall mogą oczekiwać prawdziwej lawiny nowości! Wśród nowo otwartych sklepów i butików pojawią się marki odzieżowe, biżuteryjne i kosmetyczne, rozszerzona zostanie także oferta gastronomiczna i usługowa. Szczegółowe informacje na temat kolejnych otwarć, pojawią się już niebawem!