Celebrujmy chwile! Walentynki w Focus Mall.

2023-02-08

Walentynki to czas celebrowania uczuć, które dzielimy z najbliższymi. Warto w ten wyjątkowy dzień wybrać się do Focus Mall w Zielonej Górze. Dla wszystkich, którzy 14 lutego odwiedzą centrum, specjalną atrakcją będzie możliwość zrobienia sobie zdjęcia z ukochaną osobą w profesjonalnym studiu fotograficznym.

 

14 lutego obchodzi się święto zakochanych, tzw. Walentynki. Z tej okazji wysyła się liściki, kartki, robi niespodzianki ukochanym osobom oraz obdarowuje się drobnymi upominkami. To doskonały moment do wyrażenia swoich uczuć, a także zaplanowania wspólnego spędzenia czasu!

 

Dla wszystkich, którzy szukają niecodziennego pomysłu na spędzenie wieczoru walentynkowego zapraszamy na romantyczną, walentynkową sesję fotograficzną! We wtorek, 14 lutego, w godzinach od 14:00 do 21:00, w specjalnie zaaranżowanym foto-atelier, będzie można bezpłatnie wykonać takie zdjęcie z ukochaną osobą. Stoisko będzie zlokalizowane na poziomie 0, nieopodal TK Maxx. Od 21 lutego zdjęcia wydrukowane w formacie A4, będzie można odebrać w Punkcie Informacyjnym centrum (przy Cinema City).

 

- Walentynki to  szczególny dzień, w którym wyrażamy swoją miłość do ukochanej osoby, wręczając prezent lub robiąc coś wyjątkowego. Dla wielu największym i najcenniejszym prezentem jest wspólne spędzenie czasu, dlatego w Focus Mall tworzymy specjalne miejsce do spotkania i pamiątkowych zdjęć, które pozwolą na lata utrwalić uczucia zakochanych. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą spędzić ten czas razem – mówi Anna Łukasiewicz, marketing manager Focus Mall Zielona Góra.

 

Walentynki to również doskonała okazja, aby wybrać się do kina czy spędzić czas przy kawie i deserze w kawiarniach zlokalizowanych w centrum. Odwiedzający Focus Mall mogą również znaleźć wiele wyjątkowych inspiracji na walentynkowe prezenty.