Reserved powiększony!

Wszystkich sympatyków mody ucieszy fakt, że popularny sklep RESERVED otworzył się po remoncie w Focus Mall. Od 3 lipca polska marka odzieżowa zaprasza na zakupy do jeszcze bardziej nowoczesnego salonu.

RESERVED to obecnie jedna z najbardziej znanych polskich sieci odzieżowych. Każda kolekcja tej marki wzbudza ogromne zainteresowanie zarówno wśród kobiet, jak i mężczyzn. W centrum handlowym Focus Mall postanowiono wykorzystać ten potencjał, powiększając i aranżując salon według najnowszego konceptu. W ramach modernizacji salon został powiększony o 1366. mkw. Tym samym, sklep w zielonogórskiej galerii jest największym w Polsce. W efekcie klienci mogą komfortowo dokonywać zakupów w lokalu o powierzchni aż 2996. mkw. i wybierać spośród jeszcze bogatszego asortymentu.

Oprócz większej powierzchni, zmiany dotyczą również sfery estetycznej. Nowy wystrój sklepu to subtelne stonowane kolory stanowiące idealne tło podkreślające ekspozycję kolekcji. We wnętrzu znaleźć też można lekkie, delikatne ramy meblowe dodające elegancji i podkreślające modny charakter salonu. Marka zadbała też o bardziej przestrzenne przymierzalnie zapewniające klientom większy komfort.

Lokalizacja sklepu nie uległa zmianie.