Rób zakupy i wygrywaj nagrody

Upoluj Jokera i zdobywaj nagrody!
Rusza kolejna edycja wyjątkowej Promocji Zakupów w Focus Mall w Zielonej Górze.

Dron, telewizor, odkurzacz automatyczny, hulajnoga elektryczna, telefony, konsole do gry, karty podarunkowe, perfumy i wiele innych atrakcyjnych nagród czeka na klientów Focus Mall w Zielonej Górze, którzy w terminie od 4 do 30 października br., zrobią zakupy w galerii.

Przez cały październik zakupy w galerii nagradzane będą unikatowymi magnesami z wizerunkami dziesięciu zabawnych zwierzaków i ich złotymi myślami. Wśród nich do zdobycia specjalne magnesy tzw. „Jokery”, które upoważnią do odbioru jednej z 62 atrakcyjnych nagród. Łączna pula nagród to blisko 40 tys. złotych.

Finał akcji i rozdanie nagród odbędzie się w sobotę, 6 listopada 2021 roku, w godzinach 14.00-18.00. Regulamin promocji dostępny jest w biurze administracji centrum oraz Punkcie Obsługi Promocji. Punkt promocyjny jest czynny każdego dnia, w godz. 12.00-20.00, z wyłączeniem niedziel wolnych od handlu.

 

Zasady gry są bardzo proste! Żeby wziąć udział w loterii w dniach od 4 do 30 października należy:

  1. Dokonać zakupu za min. 30 zł i zachować paragon;
  2. Wylosować magnes z wizerunkiem zwierzaka przy kasach lub punkcie obsługi promocji, znajdującym się na poziomie 0, nieopodal sklepu Tk Maxx (nowa cześć galerii);
  3. Sprawdzić czy wylosowany magnes to zwycięski „Joker” – informacja o wygranej znajduje się na magnesie;
  4. Zarejestrować zwycięskiego „Jokera” w Punkcie Obsługi Promocji, znajdującym się na poziomie 0, nieopodal sklepu Tk Maxx (nowa cześć galerii);
  5. Odebrać nagrodę w wyznaczonym w regulaminie dniu.