Udogodnienia

Każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby pobyt i zakupy w naszym Centrum były dla Was jak największą przyjemnością. Sprawdźcie, jakie udogodnienia dla Was przygotowaliśmy.

W trosce o Państwa bezpieczeństwo na terenie Focus Mall Zielona Góra znajduje się punkt pierwszej pomocy medycznej, który wyposażony jest także w defibrylator AED. Punkt zlokalizowany na poziomie 1, przy pomieszczeniu ochrony obiektu.

Z myślą o wszystkich, którzy przyjeżdżają do nas rowerami, przygotowaliśmy specjalne stojaki fo zaparkowania swojego jednośladu. Można je znaleźć w pobliżu wejść do budynku Centrum.

W trosce o komfort i bezpieczeństwo naszych najmłodszych Klientów i ich opiekunów przygotowaliśmy w galerii oddzielny pokój, w którym rodzice mogą nakarmić i przewinąć swoje dzieci. Pokój rodzica znajduje się na poziomie 1 za kinem i biurem administracji. Dodatkowo w toaletach damskich (poziom 1 za biurem administracji oraz poziom 0 przy H&M) zamontowaliśmy przewijaki. 

Państwa bezpieczeństwo to dla nas priorytet. Na terenie Focus Mall Zielona Góra funkcjonuje nowoczesny system monitoringu. Dodatkowo każdego dnia w godzinach otwarcia obiektu nad Państwa spokojem czuwają pracownicy ochrony.

Na terenie całego Centrum dostępne jest bezpłatne Wi-Fi.

W pobliżu wejść do budynku (od strony ul. Wrocławskiej) zamontowaliśmy dwie samoobsługowe, bezpłatne stacje naprawy rowerów. 

Na terenie Centrum znajduje się 5 bankomatów: Euronetu oraz Banku Millennium.

Do dyspozycji naszych klientów oddaliśmy nowy, kryty parking.
Operator parkingu – Apcoa Parking
tel.: 609 881 329
e-mail: focus@apcoa.pl
Czytaj więcej >

Zapraszamy na profil Focus Mall Zielona Góra na portalu społecznościowym Facebook. Na bieżąco zamieszczamy tu wszystkie aktualności związane z naszą galerią oraz nowości i promocje dostępne w sklepach.