Wystawa Fotografii w Focus Mall

Zielonogórskie Towarzystwo Fotograficzne (ZTF) we współpracy z Focus Mall zaprasza na cykliczny przegląd twórczości członków stowarzyszenia. Prace będzie można podziwiać od 3 października na terenie galerii.

To już 6. edycja corocznego podsumowania artystycznej pracy fotografów zrzeszonych w Zielonogórskim Towarzystwie Fotograficznym. Poprzednie odsłony wydarzenia cieszyły się dużym zainteresowaniem, dzięki czemu na dobre wpisało się ono w lokalny kalendarz kulturalny. Na tegoroczną wystawę wyselekcjonowano 55 prac autorstwa 28 pasjonatów fotografii. Bogactwo ich doświadczeń, indywidualna wrażliwość artystyczna czy odmienne techniki sprawiają, że ekspozycja będzie różnorodna i zainteresuje szerokie grono odbiorców. Wśród prezentowanych prac znajdą się m.in. pejzaże, zdjęcia porterowe dzieci i dorosłych, fotografie reporterskie i uliczne, czy pełne detali – makrofotografie.

Wernisaż wystawy odbędzie się w sobotę, 3 października o godz. 17.00, na poziomie 0 galerii Focus Mall, w pobliżu sklepów 4F, Monnari i Solar. Odwiedzający będą mieli okazję poznać autorów zdjęć i posłuchać o ich pasji oraz doświadczeniach. Takie spotkanie to także znakomita okazja dla nieśmiałych pasjonatów fotografii, by zrobić pierwszy krok w kierunku dołączenia do Zielonogórskiego Towarzystwa Fotograficznego. Stowarzyszenie powstało z inicjatywy miłośników fotografii i aktualnie skupia 49 osób – zarówno amatorów, jak i profesjonalnych fotografów.

Wystawa jest bezpłatna i można ją oglądać do końca października.