Robot Warriors – fotorelacja

Inwazja filmowych wojowników w Focus Mall Zielona Góra!

Focus Mall Zielona Góra zaprasza dzieci i dorosłych na niezwykłą wystawę – „Robot Warriors”. Od 23 sierpnia na terenie galerii będzie można oglądać eksponaty inspirowane filmowymi superbohaterami i wojownikami, znanymi z nowszych i starszych produkcji. Swoich ulubionych bohaterów znajdą tutaj fani kina akcji, filmów przygodowych i fantasy – spotkamy zarówno postacie pozytywne, jak i prawdziwe czarne charaktery. Wystawa potrwa do 8 września.

Wystawa „Robot Warriors” to 14 eksponatów – robotów inspirowanych postaciami ze znanych filmów. Co będzie można zobaczyć? Fani serii Marvela z pewnością nie odpuszczą możliwości sfotografowania Dr Octopusa, jednego z największych przeciwników Spidermana. Wielbiciele starszych filmów będą mogli stanąć oko w oko z groźnymi kosmitami z serii „Obcy” i „Predator”. Na wystawie nie zabraknie także bohaterów jednego z najbardziej kasowych filmów wszechczasów, czyli „Avatara”. W Focus Mall Zielona Góra zobaczymy zarówno kobiecą, jak i męską postać. Na fanów trylogii „Władca Pierścieni” będzie czekać postać Nazgula, czyli Upiora Pierścienia, a z kolei zwolennicy serii „Piraci z Karaibów” spotkają Jacka Sparrowa (w nieco mroczniejszym – niż filmowy – wydaniu) oraz jednego z jego głównych antagonistów – przerażającego Davy Jones’a.  Natomiast najmłodszym z pewnością spodobają się roboty przedstawiające najbardziej urocze łobuziaki w historii kina – Minionki! Dodatkowo zobaczymy także eksponaty inspirowane półdemonem Hellboyem, cyborgiem Terminatorem, a także Ostatnim Samurajem.

Wystawa będzie dostępna codziennie, w dniach 23 sierpnia – 8 września. Roboty zostaną rozmieszczone na terenie całej galerii, a w znalezieniu wszystkich postaci pomogą plakaty wydarzenia, dostępne w centrum handlowym. Każdy będzie mógł  zobaczyć swojego ulubieńca, sfotografować go albo zrobić efektowne selfie! Serdecznie zapraszamy.