Zobacz, dotknij, przymierz!

W minionych miesiącach dom stał się przestrzenią wielofunkcyjną – miejscem pracy, szkołą, centrum rozrywki, sklepem, a nawet siłownią. Długotrwała izolacja w ograniczonym gronie domowników może mieć jednak niekorzystny wpływ na samopoczucie i zdrowie psychiczne, warto zatem zadbać o zdrowy balans między społecznym dystansowaniem, a odpowiednią troską o własny dobrostan.

Realne zakupy to znakomita okazja, by wyjść z czterech ścian i zadbać o stymulację wszystkich zmysłów – zobacz, dotknij, poznaj zapach… i przymierz! W Focus Mall to wygodne i bezpieczne!

Zakupy w sklepach stacjonarnych to dla wielu osób swoisty rytuał. Skanujesz wzrokiem wystawy, czy może dogłębnie przeglądasz cały asortyment ulubionych sklepów? Polujesz na gorące nowości, czy raczej czekasz na atrakcyjne wyprzedaże? Niezależnie od wybranej strategii, jedynie podczas realnych zakupów możesz ocenić fakturę materiałów i jakość wykonania produktów, zobaczyć ich realny kolor i wielkość, oraz poznać zapach perfum lub innych kosmetyków. Realne zakupy to możliwość poznania produktu wszystkimi zmysłami – kupujesz dokładnie to, czego oczekujesz.

Radość realnych zakupów i poczucie bezpieczeństwa zapewniają środki wdrożone przez Focus Mall w ramach ochrony wszystkich osób odwiedzających galerię. Uzyskany w listopadzie Certyfikat Covid-19 Compliant potwierdza, że są one zgodne z najlepszymi międzynarodowymi praktykami przeciwdziałania epidemii. Ty pamiętaj o DDM – dystansie, dezynfekcji dłoni i maseczce, a Focus Mall zadba o całą resztę.