Udogodnienia

     • Punkt Informacyjny.png

      Punkt Informacyjny

      W razie jakichkolwiek pytań lub uwag dotyczących naszego centrum zapraszamy do naszego Punktu Informacyjnego. W tym miejscu odbierzesz także udogonienia z programu sAPPort. Punkt jest czynny od poniedziałku do soboty, w godzinach od 11:00 do 19:00. Punkt znajduje się na poziomie 1, przy Cinema City.

      Nieprłnosprawni.png

      Udogodnienia dla niepełnosprawnych

      Nasze centrum jest przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. Na każdym parkingu, w pobliżu wejść, znajdują się dedykowane miejsca. Wewnątrz obiektu znajdują się windy i podjazdy ułatwiające poruszanie się po centrum. Punkt Informacyjny posiada obniżony blat do obsługi osób poruszających się na wózkach inwalidzkich. W centrum znajdują się toalety dedykowane osobom niepełnosprawnym. W aplikacji sAPPort istnieje możliwość wypożyczenia wózka inwalidzkiego oraz włuchawek wyciszających.

      Punkt Pierwszej Pomocy.png

      Punkt Pierwszej Pomocy

      W trosce o Wasze bezpieczeństwo na terenie Focus Mall Zielona Góra znajduje się punkt pierwszej pomocy medycznej, który wyposażony jest także w defibrylator AED. Punkt zlokalizowany na poziomie 1, przy pomieszczeniu ochrony obiektu.

      Ochrona.png

      Ochrona

      Każdego dnia nad Waszym bezpieczeństwem czuwają pracownicy ochrony.

      Monitoring.png

      Monitoring

      Wasze bezpieczeństwo to dla nas priorytet. Na terenie Focus Mall funkcjonuje nowoczesny system monitoringu.

      Bankomaty.png

      Bankomat

      Na terenie Centrum znajduje się 5 bankomatów: Euronetu oraz Banku Millennium.

      Parking rowerowy.png

      Stojaki rowerowe

      Z myślą o wszystkich, którzy przyjeżdżają do nas rowerami, przygotowaliśmy specjalne stojaki do zaparkowania swojego jednośladu. Można je znaleźć w pobliżu wejść do budynku Centrum.

      Stacje naprawy rowerów.png

      Stacje naprawy rowerów

      W pobliżu wejść do budynku (od strony ul. Wrocławskiej) zamontowaliśmy dwie samoobsługowe, bezpłatne stacje naprawy rowerów.

      Parking.png

      Parking

      Do Waszej dyspozycji oddaliśmy 1430 miejsc parkingowych. Część z nich znajduje się wewnątrz budynku, w którym działa automatyczny system oczytu tablic (co oznacza, że nie trzeba pobierać biletu). Na zewnątrz opłaty uiszczane są w parkomatrze.

      Operator parkingu – Apcoa Parking

      tel.: 609 881 329

      e-mail: focus@apcoa.pl

      Czytaj więcej >

      Logo sAPPort icon.png

      sAPPort

      Opaski tożsamości i pieluszki dla dzieci, parasol, czyścik do butów, ładowarka do telefonu, żeton do wózka zaupowego, świcąca obroża dla pupila? Te i wiele więcej udogodnień znajdziesz w bezpłatnej aplikacji sAPPort.

      Czytaj więcej >

      WiFi.png

      WiFi

      Na terenie całego Centrum dostępne jest bezpłatne Wi-Fi.

      Gniazdka elektryczne.png

      Ładowanie urządzeń elektrycznych

      Na terenie całego centrum znajdziesz liczne gniazdka elektryczne dzięku którym m.in naładujesz swój smartfon czy komputer. Dodatkowo w strefach relaksu mozesz skorzystać z ładowarek indukcyjnych

      Coworking zone.png

      Strefa coworkingu

      Potrzebujesz miejsca do pracy, spotkania biznesowego lub odpoczynku przy książce? Skorzystaj z bezpłatnej strefy coworkingowej, znajdującej się na poziomie 0, nieopodal biura podróży Rainbow. W strefie coworkingowej znajduje się także drukarka.

      Pokój rodzica.png

      Pokój rodzica

      W trosce o komfort naszych najmłodszych Klientów i ich opiekunów przygotowaliśmy w galerii 5 oddzielnych pokojów, w których rodzice mogą nakarmić i przewinąć swoje dzieci. Znajdziecie w nich przewijaki, podgrzewacze do butelek oraz mikrofalówki

      Kids play.png

      Kids play

      Aby uatracyjnić czas najmłodszych naszych Klientów, w pobliżu nowego foodcourtu przygotowaliśmy mini strefę zabaw, na ktorej umieszczone są wygodne siedziska i stoliki, miękkie poduchy oraz gry interaktywne. W strefie zabaw dzieci przebywają pod opieką rodziców.

      Krzesełka do karmienia.png

      Krzesełka do karmienia

      Na naszym nowym foodcourcie możesz skorzystać z krzesełek do karmienia dla dzieci. Potrzebujesz pomocy w ich zlokalizowaniu? Poproś o pomoc pracownika firmy sprzątajacej.

      Pet friendly.png

      Przyjaźni zwierzętom

      Do naszego centrum handlowego możesz wejść ze swoim pupilem. Pies powinen być zawsze zabezpieczony smyczą, trzymany na rękach lub w transporterze. Pamietaj jednak, że możliwość wejścia z pupilem do centrum nie oznacza możliości wejścia do każdego ze sklepów. O taką możliowść pytaj bezpośrednio w sklepach, które chcesz odiwedzić. Weź również pod uwagę to, że nasze centrum bywa tłoczne, co może być żródłem stresu dla Twojego pupila.

      Social media.png

      Social media

      Zapraszamy na profil Focus Mall Zielona Góra na portalu społecznościowym Facebook i Instagram. Na bieżąco zamieszczamy tu wszystkie aktualności związane z naszą galerią oraz nowości i promocje dostępne w sklepach.