Udogodnienia

   • Punkt Informacyjny.png

    Punkt Informacyjny

    W razie jakichkolwiek pytań lub uwag dotyczących naszego centrum zapraszamy do naszego Punktu Informacyjnego. W tym miejscu odbierzesz także udogonienia z programu sAPPort. Punkt jest czynny od poniedziałku do soboty, w godzinach od 11:00 do 19:00. Punkt znajduje się na poziomie 1, przy Cinema City.

    Nieprłnosprawni.png

    Udogodnienia dla niepełnosprawnych

    Nasze centrum jest przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. Na każdym parkingu, w pobliżu wejść, znajdują się dedykowane miejsca. Wewnątrz obiektu znajdują się windy i podjazdy ułatwiające poruszanie się po centrum. Punkt Informacyjny posiada obniżony blat do obsługi osób poruszających się na wózkach inwalidzkich. W centrum znajdują się toalety dedykowane osobom niepełnosprawnym. W aplikacji sAPPort istnieje możliwość wypożyczenia wózka inwalidzkiego oraz włuchawek wyciszających.

    Punkt Pierwszej Pomocy.png

    Punkt Pierwszej Pomocy

    W trosce o Wasze bezpieczeństwo na terenie Focus Mall Zielona Góra znajduje się punkt pierwszej pomocy medycznej, który wyposażony jest także w defibrylator AED. Punkt zlokalizowany na poziomie 1, przy pomieszczeniu ochrony obiektu.

    Ochrona.png

    Ochrona

    Każdego dnia nad Waszym bezpieczeństwem czuwają pracownicy ochrony.

    Monitoring.png

    Monitoring

    Wasze bezpieczeństwo to dla nas priorytet. Na terenie Focus Mall funkcjonuje nowoczesny system monitoringu.

    Bankomaty.png

    Bankomat

    Na terenie Centrum znajduje się 5 bankomatów: Euronetu oraz Banku Millennium.

    Parking rowerowy.png

    Stojaki rowerowe

    Z myślą o wszystkich, którzy przyjeżdżają do nas rowerami, przygotowaliśmy specjalne stojaki do zaparkowania swojego jednośladu. Można je znaleźć w pobliżu wejść do budynku Centrum.

    Stacje naprawy rowerów.png

    Stacje naprawy rowerów

    W pobliżu wejść do budynku (od strony ul. Wrocławskiej) zamontowaliśmy dwie samoobsługowe, bezpłatne stacje naprawy rowerów.

    Parking.png

    Parking

    Do Waszej dyspozycji oddaliśmy 1430 miejsc parkingowych. Część z nich znajduje się wewnątrz budynku, w którym działa automatyczny system oczytu tablic (co oznacza, że nie trzeba pobierać biletu). Na zewnątrz opłaty uiszczane są w parkomatrze.

    Operator parkingu – Apcoa Parking

    tel.: 609 881 329

    e-mail: focus@apcoa.pl

    Czytaj więcej >

    Logo sAPPort icon.png

    sAPPort

    Opaski tożsamości i pieluszki dla dzieci, parasol, czyścik do butów, ładowarka do telefonu, żeton do wózka zaupowego, świcąca obroża dla pupila? Te i wiele więcej udogodnień znajdziesz w bezpłatnej aplikacji sAPPort.

    Czytaj więcej >

    WiFi.png

    WiFi

    Na terenie całego Centrum dostępne jest bezpłatne Wi-Fi.

    Gniazdka elektryczne.png

    Ładowanie urządzeń elektrycznych

    Na terenie całego centrum znajdziesz liczne gniazdka elektryczne dzięku którym m.in naładujesz swój smartfon czy komputer. Dodatkowo w strefach relaksu mozesz skorzystać z ładowarek indukcyjnych

    Coworking zone.png

    Strefa coworkingu

    Potrzebujesz miejsca do pracy, spotkania biznesowego lub odpoczynku przy książce? Skorzystaj z bezpłatnej strefy coworkingowej, znajdującej się na poziomie 0, nieopodal biura podróży Rainbow. W strefie coworkingowej znajduje się także drukarka.

    Pokój rodzica.png

    Pokój rodzica

    W trosce o komfort naszych najmłodszych Klientów i ich opiekunów przygotowaliśmy w galerii 5 oddzielnych pokojów, w których rodzice mogą nakarmić i przewinąć swoje dzieci. Znajdziecie w nich przewijaki, podgrzewacze do butelek oraz mikrofalówki

    Kids play.png

    Kids play

    Aby uatracyjnić czas najmłodszych naszych Klientów, w pobliżu nowego foodcourtu przygotowaliśmy mini strefę zabaw, na ktorej umieszczone są wygodne siedziska i stoliki, miękkie poduchy oraz gry interaktywne. W strefie zabaw dzieci przebywają pod opieką rodziców.

    Krzesełka do karmienia.png

    Krzesełka do karmienia

    Na naszym nowym foodcourcie możesz skorzystać z krzesełek do karmienia dla dzieci. Potrzebujesz pomocy w ich zlokalizowaniu? Poproś o pomoc pracownika firmy sprzątajacej.

    Pet friendly.png

    Przyjaźni zwierzętom

    Do naszego centrum handlowego możesz wejść ze swoim pupilem. Pies powinen być zawsze zabezpieczony smyczą, trzymany na rękach lub w transporterze. Pamietaj jednak, że możliwość wejścia z pupilem do centrum nie oznacza możliości wejścia do każdego ze sklepów. O taką możliowść pytaj bezpośrednio w sklepach, które chcesz odiwedzić. Weź również pod uwagę to, że nasze centrum bywa tłoczne, co może być żródłem stresu dla Twojego pupila.

    Social media.png

    Social media

    Zapraszamy na profil Focus Mall Zielona Góra na portalu społecznościowym Facebook i Instagram. Na bieżąco zamieszczamy tu wszystkie aktualności związane z naszą galerią oraz nowości i promocje dostępne w sklepach.